Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
animator zabaw dla dzieci Warszawa.
Pikniki Rodzinne

Pikniki szkolne stały się tradycją już od dawna, bo same przygotowania obiecują, że będzie to wspaniały dzień dla uczniów, nauczycieli i rodziców. I tak też zawsze jest!

 

Od  początku imprezy zaczynają działać i zapraszać kolorowe stoiska z niebanalnymi warsztatami i konkurencjami. Na pobliskim boisku obywają się  zaciekłe turnieje pomiędzy rodzicami i dziećmi, a na trawnikach czy placu zabawa każda z grup może sprawdzić się na torze przeszkód.

 

Nie zabraknie także konkursów artystycznych, malowania buziek, modelowania balonów czy pokazu mega baniek mydlanych, które wszyscy tak bardzo uwielbiają.  

 

Na życzenie placówki podczas pikniku możemy zaprosić gości specjalnych w postaci magików, klaunów czy najprawdziwszych postaci bajkowych. Na koniec zabawy całe rodziny mogą upamiętnić te niezapomniane chwile z wspólnym zdjęciem z naszymi gośćmi i nagrodami zdobytymi we wcześniejszych konkursach.

 

Te piękne dni udają się dlatego, że, głównymi gospodarzami uroczystości byli doświadczeni animatorzy naszej firmy, która bierze pod uwagę każdy szczegół.

Zapraszamy wszystkie Przedszkola oraz Szkoły na  rezerwację wyjątkowych integracyjnych pikników.

animator dla dzieci na urodziny, wesela, komunie, eventy warszawa i okolice

Recenzje

animator zabaw z pomysłem warszawa i okolice

Partnerzy

Copyright © 2024 Animator z pomysłem - animator zabaw dla dzieci Warszawa.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM