Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
animator zabaw dla dzieci Warszawa.
Mikołajki

Organizujemy Bale Mikołajkowege przy udziale muzycznej zabawy, w której wykorzystujemy różne choreografie, konkursy taneczne typu dmuchane limbo, bitwę na śnieżki czy figury lodowe. Wszystkie konkurencje prowadzone są przez głównego animatora - Mikołajkę bądź Elfa z wykorzystaniem mikrofonu oraz profesjonalnego sprzętu muzycznego.

Po części muzycznej wkracza najprawdziwszy Mikołaj, który wita się z wszystkimi małymi uczestnikami. Nasz gość po długiej drodze usiądzie i zabierze dzieci w klimatyczne świąteczne opowieści oraz w formie zabawy będzie miał przygotowane zagadki i drobne upominki za poprawne odpowiedzi. Następnie zaprosi do kolejki wszystkich grzecznych uczestników.

Animator prowadzący wcześniej imprezę pomaga wtedy Mikołajowi w rozdawaniu prezentów oraz przełamaniu bariery dzieciom przed głównym gościem. W trakcie rozdawania prezentów w tle będzie grać muzyka do tańca dla najwytrwalszych smyków.


Przez całą imprezę wszystkie dzieci zaangażowane są w animacje, a intensywność zabawy jest przełożona na ich możliwości.

animator dla dzieci na urodziny, wesela, komunie, eventy warszawa i okolice

Recenzje

animator zabaw z pomysłem warszawa i okolice

Partnerzy

Copyright © 2024 Animator z pomysłem - animator zabaw dla dzieci Warszawa.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM